УкрРус

Обоз LIVE

 • 29 декабря
  11:00

  Александр Павлик, Сергей Семенов

  Тайны «Х-Фактора»

29 декабря, в 11.00, в помещении Первого информационного портала «Обозреватель» состоится пресс-конференция бывших участников шоу «Х-Фактор» на телеканале СТБ Александра Павлика и Сергея Семенована тему: «Тайны «Х-Фактора».

Информация для СМИ:

Адрес редакции: г.Киев, ул.Дмитриевская, 44-а

Аккредитация представителей СМИ на месте по редакционным удостоверениям

Справки по телефону: (068) 346 39 41

Уважаемые читатели! На этой странице вы можете задать вопросы участникам пресс-конференции.

26
вопросов
 • Алина
  Привет самому искреннему,доброму,талантливому дуэту страны,Сашенька и Сережа!!!!!!!!!Ребята,скажите,есть ли что-то.о чем жалеете.что не успели сделать в проекте?Я понимаю,Вы еще много чего показали бы там,но все же
 • Валерия
  1) Планируете ли вы и далее выступать дуэтом? 2) Расскажите про жизнь в тренировочном лагере и в общежитии?
 • Лена
  Ребята,скажите,Вы сообщения свои читаете в социальных сетях,отвечаете на них(выборочно или как?)или когда видите такое кол-во,то не до этого?
 • Alina
  Вам уже стольок поназадавали вопросов о шоу,не буду повторяться,просто знайте,что есть люди,которые всегда готовы Вас поддержать,у Вас самые лучшие фанаты,а у нас самый лучший дуэт))))
 • Юля
  Скажите,вредные привычки есть?))
 • Алина
  Саш,скажи,если бы кто-то из твоих фанатов предложил спеть дуэтом,только честно-что бы сказал и подумал?))
 • Алинка
  Ребятки,во-первых с наступающими праздниками Вас!!!Пусть все невзгоды останутся позади и впереди Вас будут ждать только новые победы!!!!!!Вы уже ответили на мои вопросы в предыщущих конференциях,поэтому спасибо Вам огромное,поверьте,Вы очень много значите для меня!!!Жду с нетерпением нашей встречи в Киеве=))))и маленькая просьба:скажите пару слов,у меня сегодня День рождения(28.12),сувенир для меня от любимого дуэта))Спасибо!!!Люблю Вас,дорогие!!!
 • АЛександр
  Почему слабых бездарей Кривошапко и Кузнецова отправили в финал, а ваш дуэт, И.Борисюк и Детей не пропустили?
 • Для Павлика
  Російськомовні часто давлять на україномовних і вважають їх нациками. Хоча такий підхід російськомовних, вихований століттями і є справжній агресивний нацизм, прихований фразами про те, що російські рівніші за рівних. Як у Вашому середовищі відчувається це перевернуте і прикрите відчуття ВИЩОСТІ російськомовних над україномовними? Розумію, що покоління жорстоке, безжалісне і прийняти рівність ВСІХ амбіції не дозволяють. Ваша думка і оцінка того, що деякі вважають за прийнятне і гідне шанованої самооцінки таке відношення до україномовних. Як правило на поляків чи німців таке відношення вже в цих, високих в самооцінки людей, вже не поширюється. Ваша думка...
 • Для Павлика
  ВСЕ БЕГУТ, БЕГУТ... А чого, куда, якою ціною, і чи відповідальні Х_ФАКТОРИ за долю України і ВИ особисто?
 • Для Павлика
  Я думаю, що міцну державу може створити лдна державна мова. Як можна віддавати команди, наприклад, в армії двома мовами. Мені здається, що друга державна потрібна в основу тим, що не про рівні права перживають, а тим, що виховані в СРСР на нелюбові до України, бажають свою неприязнь до України Законодавчо закріпити. Ваша думка з цього приводу.
 • Для Павлика
  А чи Ви знаєте історію нищення україської мови, українства, УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ і чи це спиймаєте як трагедію України? І чи своїм коньюктурним підходом не продовжуєте пасивно чи активно несвідомо нищенню коренів України?
 • Для Павлика
  Про відповідальність. Ви талановитий хлопець, Ваші корені УКРАЇНСЬКІ. Ви перейшли на російську, свідомо чи не свідомо, але перйшли. Ви перейдете, Білик перейшла із за грошей. Всі перейдуть, а що далі... Так все просто, а чи просто... Невже немає почуття відповідальності за ті корені, з яких почалось Ваше зростання, чи не має простого розуміння того що з коренями ріст і плід міцніший?
 • Для Павлика
  І ще цікаво, даруйте. А цікаво, якщо Ви приїзжаєте до дідуся чи бабусі, дай їм Бог здоровя, то вони дуже тішаться - їх внук оволодів російську і просто забув, не знає української, чи не комфортно себе почуває і це все вважає своїм досягненням і чи все це вони без болю в душі схвалюють? А чи Ви відчули в їхній мовчанці отой біль на фоні Ваших успіхів? А якщо й не відчули, то придивіться і відчуєте. Знову ВИБАЧАЙТЕ І ДАРУЙТЕ....
 • Для Павлика
  Даруйте, стільки питань задав. А тепер думаю, а чи треба воно Вам і чи Ви доросли до таких питань, а чи може воно Вам пофіг, а може вже просто пізно, а може ще рано? Не знаю, не вгадаю. Питання задані. Тепер за Вами. Питання хоча б одне залишиться Вам у памяті, а яку відповідь Ви дасте собі, а не мені, час покаже. Дякую, успіху і вибачайте...
 • Для Павлика
  Я зірка, я суперзірка,.. А чи Вам це так просто дається, і чи Вас розпирає від творчості, чи треба на життя зрадою батьківської мови собі шлях в життя пробивати?
 • Для Павлика
  Ви БІЖЕТЕ, БІЖЕТЕ. ВСЕ БЕГУТ, БЕГУТ, БЕГУТ... Так співав Лєонтьєв. А чи маєте Ви змогу ось так лягти і глибоко щодня подумати - а куда я біжу, а чого я біжу, а заради чого я біжу!!!!!!? Як же я поспішно біжу від батьківської мови до російської, за грошима, а що ціна тим заробіткам - це відмова від мови батка? А що це така духовна ціна - втрата мови батька, щоб заробити на кусок хліба??
 • Для Павлика
  Кажуть наші деякі так звані політики, що дуже культурно відповідати на тій мові, на якій звернулися. Нехай і так, хоча переважно російськомовні просто не знають і не бажають знати українську, а може й не здатні її знати, а українці всі як один знають російську, здатні її вивчити і це демонструють. Ви діячі культури, значить культурні, проте принцип культурний Ви не виконали, до Вас українською, а ви російською відповідаєте. То чи Ви не культурні, чи принцип неправильний, чи Ви не діячі української культури, чи Ви самозахокані хльопчики, які йдете по течії і на все інше у Вас навіть зрілих думок не має?
 • Для Павлика
  А цікаво, вибачте тому що не моя це справа, а як Ви спілкуєтесь з батьком - він до Вас українською, а Ви до нього російською? Це додає Вам ваги, значимості, самооцінки? Чи це природньо, приємно? Коли собака гавкає, то цуценя мабуть нявкає, чи по собачому скавулить?
 • Для Павлика
  Ви молоді люди, і дай Вам Бог досягти успіхів, себе прославити, відбутися. Але чи Ви, ставши трохи публічними покищо людьми, усвідомлюєте свою якусь місію чи так просто, тусовки, тури, прибутки, шарканння ножками перед продюсерами, крнюктура по Білик? Цікаво, чи за юпітерами Ви бачите себе ще й такими зрілими пацанами...
 • Для Павлика
  У Біблії написано - ВСІ МОВИ НЕ БЕЗ ЗНАЧЕННЯ Як Ви розумієте цю Біблійну істину і чи Ви це усвідомлююте, що всі мови перед Богом мають значення??????
 • Для Павлика
  Чи може Ви почуваєте себе таким супер-пупер коли на українське питання відповідаєте російською???? А може Ви просто слабкі духовно хлопці, як Білик, і шукаєте легких шляхів у житі, в бізнесі?
 • Для Павлика
  Ось Ви виросли вже в Україні, вчились в українських школах в українській державі, корені у Вас українські, Ви амбіційні хлопці. Невже відовідь на питання, задане українсько мовою, перешкодить реалізації Ваших природніх амбіцій? Чи може Ви були двійочниками в школі і не знаєте просто українську мову? Чи може українська гірша за російську, чи може Вам гроші платять, коли співаєте і розмовляєте російською?
 • Для Павлика
  У свій час відома співачкаБілик співала і розмовляла українською. Прсто, невимушено, красиво. І тут повністю, демонстративно перейшла на російську, причому так з викликом, наче в позу чтала. Це її право. Але якась дивна трансформація і така категорична. Знаючи її як знавця української, дивуєшся, що при тому коли їй задають питання українською, Білик вперто відповідає російською. Невже Білик такий прес відчуває у середовищі шоу бізнесу, невже бути українцем, чи двомовним - це приниження для артистів?
 • Для Павлика
  Вибачте, будь ласка, але в мене таке просте питання. Ви син того самого Павлика? Якщо Ви син того самого Павлика, то невже Вас батко не навчив української мови? Якщо навчив, то чому на запитання Марченко Ви не даєте відповідь мовою матері і батка? Невже можна соромитись мовою батьків? Чи Ви, розмовляючи російської, глибше думаєте, дальше бачите? Чи Вас друзі за жлоба вважають і що то за друзі, що можуть україномовного сина Павлика чи Іванова за жлоба вважати?
 • Cтепан
  Есть ли жизнь после Х-фактора?
Наши блоги